Okresní rada AŠSK Trutnov

Okresní rada AŠSK Trutnov

34 školních sportovních klubů s 548 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 6/2022

Číslo 6/2022 - PDF | eBook
Všechna čísla (36)

Startuje druhý ročník úspěšné soutěže Hýbeme se hezky česky

26. 4. 2022
Foto: Startuje druhý ročník úspěšné soutěže Hýbeme se hezky česky

PENNY ve spolupráci s AŠSK ČR letos pořádá druhý ročník projektu, ve kterém finančně a materiálně podpoří stovky sportovních klubů a týmů ve všech regionech naší země.

Školní sportovní kluby pod hlavičkou AŠSK a sportovní týmy registrované v České obci sokolské se ve vašem regionu utkají v soutěži o hlasy, které budou rozhodovat o jejich úspěchu. Finanční podporou a zdravou stravou budou odměněny tři postupující finalisté v každém ze 155 stanovených mikroregionů.

 Dohromady tak PENNY ocení 465 sportovních klubů a týmů napříč celou Českou republikou!

  • Finanční výhry: výherce, který se umístí na prvním místě, vyhrává 15 000 Kč. Finalisté, kteří se umístí na druhém a třetím místě, vyhrávají 5 000 Kč.
  • Balíčky produktů zdravé výživy: dále vyhrají všichni tři finalisté v každém mikroregionu balíček produktů zdravé výživy pro celý tým.

O tom, kdo postoupí do finále a o jakou výhru bude soutěžit, rozhodne letos kromě tradičního on-line hlasování i hlasování pohybem.

Částku ve výši 10 000 Kč totiž obdrží každý finalista (tedy soutěžící, který se umístil v rámci hlasování na prodejnách na 1., 2. či 3. místě), který je registrovaný v mikroregionu, u něhož byl v rámci období online hlasování hlasujícími zadán počet kilometrů vyšší než 10 000 km.

 

Zapojte se do toho s námi a registrujte svůj tým.

Registrace klubů běží do 18. května 2022 na stránkách www.hybemesehezkycesky.cz.