Okresní rada AŠSK Trutnov

Okresní rada AŠSK Trutnov

38 školních sportovních klubů se 1276 členy

Kontakty

Pracovníci okresní rady

Jméno a příjemní funkce
Jiří Skuček předseda
Tichá 523, 54102 Trutnov
739 473 468
Jiří Vlček místopředseda
ZŠ K. Klíče, Hostinné
Eva Skučková hospodářka
Tichá 523, 54102 Trutnov

Kluby OR AŠSK Trutnov

  • HKR 541 01 - SŠ informatiky a služeb Dvůr Králové,Mgr. Luděk Matura, tel. 606224573 - matura.ludek@ssis.cz
  • HKR 541 02 - ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové, Mgr.Jiří Baier, tel. 605966267 - baierj@centrum.cz
  • HKR 541 03 - VOŠL a SLŠ Trutnov,Mgr.Pavel Macl, tel. 777862818 - macl@clatrutnov.cz
  • HKR 541 04 - Gymnázium Dvůr Králové, Mgr. Jaroslav Neumann, tel. 499320189 - Jaroslav.Neumann@gym-dk.cz
  • HKR 541 05 - ZŠ a MŠ Mladé Buky, Mgr.Miloš Novotný, tel. 605463192 - novotny@zsbuky.cz
  • HKR 541 06 - Bezpečnostní právní akademie, Malé Svatoňovice, Mgr. Lukáš Valenta, tel. 724309196 - valluk@seznam.cz
  • HKR 541 07 - Gymnázium Trutnov, Mgr. Karel Urban, tel. 603983758 - urban@gymnaziumtu.cz
  • HKR 541 08 - ZŠ Pořičí - Náchodská, Mgr. Karel Šiling, tel. 605176200 - siling@zsnachtu.cz
  • HKR 541 09 - Gymnázium a SOŠ Úpice, Mgr. Andrea Kadaníková, tel. - andreakada@centrum.cz
  • HKR 541 10 - ZŠ Mládežnická Trutnov, Jiří Šembera, tel.721375716 - jiri.sembera@zsmltu.cz
  • HKR 541 11 - ZŠ a MŠ Bernartice, Mgr.Kateřina Hejnová, tel. - hejnova13@seznam.cz
  • HKR 541 13 - ZŠ Školní Vrchlabí, Mgr. Miroslav Hanuš,tel.737538149 - mira.hanus@centrum.cz
  • HKR 541 15 - DDŠ Horní Maršov, Jiří Skuček, tel. 739473468 - sku.j@seznam.cz
  • HKR 541 16 - ZŠ nám. Míru Vrchlabí, Mgr. Tomáš Kulhánek, tel. 721778845 - sportovky@zsvrchlabi.cz
  • HKR 541 17 - ZŠ Komenského Trutnov, Mgr. Otakar Šretr, tel. 604381549 - sretr@zskomtu.cz
  • HKR 541 19 - ZŠ Žacléř,Mgr. Tomáš Obert, tel.776378837 - tomasobert@seznam.cz
  • HKR 541 20 - SPŠ Trutnov, Luboš Serbousek, tel. 499813071 - serbousek@spstrutnov.cz
  • HKR 541 21 - Krkonošské gymnázium a SOŠ (Vrchlabí), tel. 499421584 -
  • HKR 541 22 - ZŠ Karla Klíče Hostinné, Mgr. Jiří Vlček, tel. - vlcekj@zskkho.cz
  • HKR 541 24 - ZŠ R. Frimla Trutnov, Mgr. Milena Kočanová, tel. 733116082 - kocanova.m@seznam.cz
  • HKR 541 25 - ZŠ Úpice - Lány, Mgr. Martin Kejzlar, tel. - kejzlar@zsul.cz
  • HKR 541 26 - ZŠ 5. května Dvůr Králové n/L - Mgr. Petra Chmelíková - chmalikpetra@seznam.cz
  • HKR 541 30 - ZŠ a MŠ Rudník, Mgr. Vladimír Tremer, tel. 737508614 - v.tremer@seznam.cz
  • HKR 541 ???? - Krkonošské gymnázium a SOŠ(Hostinné), Mgr. Pavlína Aerts, tel. 605144951 -aerts@gymhost.cz
  • HKR 541 ????- Obchodní akademie Trutnov, Mgr. Michaela Pávová, tel. - michaelapav@volny.cz (????)
  • HKR 541 38 - ZŠ Špindlerův Mlýn, Mgr.Vratislav Drtina, tel. 777160780 - zastupce@zsspindl.cz
  • HKR 541 41 - ZŠ Podharť Dvůr Králové, Mgr. Petr Novotný, tel. 499620190 - novotny@zspodhart.cz
  • HKR 541 43 - VOSŽ, SZŠ Trutnov a OA, Mgr. Irena Hampelová,tel. 776780483 - sportovkyne@seznam.cz
  • HKR 541 45 - ZŠ Strž Dvůr Králové, Mgr. Veronika Výborná,tel. - vyborna@zsstrz.cz
  • HKR 541 46 - ZŠ a MŠ Bílá Třemešná, Mgr. Jiří Šimek, tel. 499396321,773607727 - jiri.simek@zsbt.cz
  • HKR 541 48 - ZŠ v Domcích Trutnov, Mgr. Dita Fuchsová, tel. 605130871 - fuchsova@seznam.cz
  • HKR 541 49 - ZŠ a MŠ Mostek, Mgr. Dana Hakova, tel. 499691209 - hakova.dana@seznam.cz
  • HKR 541 50 - SOŠ a SOU Trutnov, Milan Rejmont, tel. 731234763 - milan.rejmont@ssgas.cz
  • HKR 541 51 - ZŠ Kpt.Jaroše Trutnov, Mgr. Jaroslav Mollingr, tel. 737306362 - jary.m@seznam.cz